O PROJEKTE


Polyfunkčný objekt: pozostáva z 12 nebytových prízemných priestorov a 19 bytových jednotiek s rôznou výmerou. Každý byt má kúpeľňu s vaňou, samostatnú toaletu a kuchyňu spojenú s obývačkou. Výhodou sú extra nízke mesačné náklady, nakoľko každý byt aj nebytový priestor má svoj vlastný kotol. Areál je monitorovaný kamerovým systémom. Jednotlivé vstupy sa otvárajú čipovým zariadením. V objekte ponúkame na predaj aj garáže a parkovacie státia.

Materiál: okná i balkónové dvere sú plastové, izolačné trojsklo, bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, kvalitné keramické dlažby, telekomunikačné rozvody, pri niektorých bytoch krásna priestranná terasa, nerezové schodisko kombinované so sklom, garáž je na diaľkové ovládanie s elektrickou bránou.

Lokalita: centrum mesta - SNP, kde sa nachádza komplex bytov v novostavbe ponúka novým majiteľom bytových jednotiek všetky benefity – celá občianska vybavenosť ako na dlani (sieť obchodov, reštaurácie, zdravotné stredisko, lekárne, banky, úrady, školy, škôlka).

V ponuke sú tieto objekty:

Jednoizbové byty
Dvojizbové byty
Trojizbové byty
Nadštandardný byt
Nebytové priestory

Máte otázku? Kontaktujte nás!
  Kontakt na makléra:

  Mgr. Nela Bystrická
  RE/MAX Good Choice
  Tel.: +421 905 443 776
  Email: nela.bystricka@re-max.sk